مهاجرت به استرالياپرتال كاربران  
  English LANGUAGE Persian LANGUAGE امروز چهارشنبه 1398/05/31
مهاجرت به استراليا

SSP Migration Group

مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا

دوست گرامي،


ضمن سپاس از انتخاب SSP Migration Group   براي انجام امور مهاجرتي  خود، مراحل استفاده از سيستم را بشرح ذيل به اطلاع مي رسانيم:

  • ثبت نام در سيستم و عضويت در سايت
  • تکميل فرم ارزشيابي
  • ارسال پيام
  • رزرو وقت مشاوره  و پرداخت هزينه
  • عضويت در خبرنامه
  • ارسال مدارک و انجام امور پرونده


  ثبت نام در سيستم و عضويت در سايت

در قسمت پرتال کاربري ، در لينک ثبت نام وارد شويد و با وارد کردن اطلاعات و انتخاب نام کاربري و رمز براي خود يک حساب کاربري تشکيل دهيد. سپس به ايميلي که در آن قسمت معرفي کرده ايد ، مراجعه نماييد و حساب کاربري خود را با کليک بر روي لينک مربوطه فعال نماييد.

  تکميل فرم ارزشيابي
در اين قسمت با وارد کردن اطلاعات شخصي (نام و نام خانوادگي - شماره تماس - آدرس ايميل) و با پاسخ به پرسش ها مي توانيد از واجد شرايط بودن خود اطلاع پيدا کنيد.
 نتيجه ارزشيابي از طريق ايميل طي 3-7 روز کاري به شما ارسال مي گردد و در صورت نياز به اطلاعات بيشتربا شما تماس تلفني خواهيم داشت.
لازم به ذکر است که اين نتيجه طبق اطلاعات اوليه وارد شده از طرف شما مي باشد و موارد بسيار ديگري نيز در اين امر دخيل خواهد بود که بررسي دقيق همه ويژگي هاي پرونده شما و راهکارهاي مناسب براي رسيدن به نتيجه مطلوب تنها در جلسه حضوري و پس از ارزيابي مستندات شما امکان پذير مي باشد.

  ارسال پيام
در قسمت تماس با ما شما مي توانيد از طريق شماره هاي موجود با کارشناسان ما ارتباط داشته باشيد
يا
از طريق فرم انتقادات و پيشنهادات ، سوال و پيشنهاد يا انتقاد خود را به کارشناسان انتقال دهيد.
ايميل هاي اين قسمت نيز به مديريت و کارشناسان گروه تعلق دارد که آنها هم مي توانند راه ارتباطي بين ما و شما  باشند.

  رزرو وقت مشاوره  و پرداخت هزينه
شما مي توانيد وقت مشاوره بصورت جلسه حضوري يا آنلاين را انتخاب کنيد، هزينه مربوطه را به يکي از شماره حساب هاي داده شده واريز کرده و شماره و تاريخ فيش را در قسمت ثبت فيش واريزي وارد کنيد. بعد از طي زمان حدود 24 ساعت فيش واريزي توسط قسمت مالي تاييد شده و شما مي توانيد در جدول تعيين وقت زمان مورد نظر خود را رزرو کنيد
يک روز قبل از زمان رزرو شده  با شما تماس گرفته مي شود و هماهنگي هاي لازم صورت خواهد گرفت.

   عضويت در خبرنامه
اگر مايل به دريافت آخرين اخبار مهاجرتي شامل تغييرات در قوانين موجود ، تصميميات جديد اداره مهاجرت استراليا ، حذف يا اضافه شدن مشاغل موجود در ليست و موارد ديگر ... مي توانيد در خبرنامه سايت ما عضو شويد.
ما جديد ترين اخبار را به شما اطلاع مي دهيم.

ارسال مدارک و انجام امور پرونده
اين قسمت براي متقاضياني است که با SSP قرارداد دارند و مي توانند از پيشرفت پرونده خود شامل تشکيل و پيگيري و درخواست مدارک بيشتر و موارد ديگر اطلاع حاصل نمايند و سوالات خود را مطرح و مدارک خود را ارسال نمايند.پس از ورود به سايت ، صفحه پنل کاربري براي شما باز مي گردد که شامل آيکون هاي زير است
:


تعيين وقت مشاوره
در اين جدول شما مي توانيد وقت مشاوره حضوري يا آنلاين خود را پس از پرداخت هزينه و تاييد شدن فيش واريزي انتخاب و رزرو نماييد.


پرداخت هاي من
کليه ي امور مالي شما در اين قسمت صورت مي پذيرد. روند انجام آن به اين صورت است که پس از پرداخت مبلغ مورد نظر مشخصات خواسته شده را به طور کامل وارد مي نماييد و کليد ارسال را مي زنيد. مشخصات پرداختي شما به حسابداري گروه ارسال مي شود و پس از تاييد طي 24 ساعت وضعيت پرداخت از (منتظر تاييد) به ( تاييد شده) تغيير مي يابد. در همين قسمت تمام هزينه هاي پرداختي شما شامل نوع  هزينه و تاريخ پرداخت، ذخيره شده و نمايش داده مي شود .
تاييد شدن يا تاييد نشدن آن در همين قسمت به اطلاع شما خواهد رسيد.


 پروفايل من
مشخصات  شخصي شما ثبت شده است و مي توانيد نسبت به اصلاح يا تکميل مشخصات خود اقدام نماييد.تغيير رمز عبور
در صورتي که بخواهيد رمز ورود  خود را تغيير دهيد ميتوانيد آنرا از قسمت تغيير رمز انجام دهيد.   


عضويت در خبرنامه
شما با ثبت نام در سايت و فعال کردن پنل کاربري، به طور خودکار در خبرنامه ي ما عضو شده ايد و اخبار امور مهاجرت و اخبار مربوط به گروه براي شما ارسال مي گردد. در صورتي که تمايلي به اين امر نداريد مي توانيد در قسمت عضويت در خبرنامه وارد شده و عضويت خود را غيرفعال نماييد.خانه | درباره ما | ارزشيابي رايگان | تعيين وقت مشاوره | اخبار | تماس با ما
طراحي و بهينه سازي توسط شهرام درويشي
sloveir@gmail.com
تمام حقوق اين سايت محفوظ مي باشد