مهاجرت به استرالياپرتال كاربران  
  English LANGUAGE Persian LANGUAGE امروز چهارشنبه 1398/05/31
مهاجرت به استراليا

SSP Migration Group

مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا

 چرا مهاجرت به استرالیا؟


برنامه مهاجرت استرالیا فرصتی است برای افراد مختلفی که از لحاظ  سن، مدرک تحصیلی  و دیگر معیار های مورد نظر با قوانین مطابقت دارند. تصمیم های کشور استرالیا بر اساس منافع ملی اش گرفته می شود و تنها مهاجرانی را جذب می نماید که به رشد و شکوفایی اقتصاد استرالیا کمک کنند.
اگر سن شما زیر 50 سال است و سطح زبان انگلیسی شما خوب و عالی است، و مدارک تحصیلی دانشگاهی و فنی دارید: ممکن است برای مهاجرت از طریق ویزاهای متخصصین واجد شرایط باشید.
اگر شما مایل به زندگی  در منطقه ای خاص هستید می توانید از طریق ویزاهای مربوطه ، اقامت را دریافت نمایید.
برای سرمایه گذاری و ایجاد یک کسب و کار جدید در استرالیا هم قوانینی وجود دارد که از طریق ویزاهای مربوطه می توانید اقامت استرالیا را دریافت نمایید.
در حال حاضر استرالیا ویزاهایی را برای مهاجرانی که افراد خانواده یا وابستگانی در استرالیا دارند، در نظر گرفته است.

آیا داشتن مدرک زبان IELTS ضروری است؟

بلی. IELTS جزو مدارک لازم برای تشکیل پرونده مهاجرتی است. علاوه بر آن شما به یک کشور انگلیسی زبان وارد می شوید و باید سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرید.

آیا شما و همسرتان قصد انجام این پروسه را دارید؟

هرکدام که شرایط بهتری برای انجام این پروسه دارد می تواند به عنوان متقاضی اصلی پرونده پروسه را شروع کرده و فرد دیگر به عنوان همراه در پرونده معرفی می گردد.

پیدا کردن شغل در استرالیا چگونه است؟

برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود ابتدا باید رزومه کاری تهیه کرده و برای شرکت های مورد نظر بفرستید. بعد از مدتی شما را برای مصاحبه حضوری دعوت می کنند. داشتن ویزای مناسب برای رفتن به استرالیا و گرفتن شغل موردنظر ضروری است. شما باید شخصا برای پیدا کردن شغل اقدام نمایید.

مراحل انجام کار مهاجرت از طریق تخصص چگونه است؟

پس از صحبت و تبادل نظر با یک کارشناس خبره در این زمینه، طبق قوانین شما می بایست مدارکی تهیه کرده و مورد ارزیابی قراربگیرید. انجمن هایی برای ارزیابی مدارک شما وجود دارد کارشناسان SSP می توانند در انتخاب انجمن مربوطه شما را یاری نمایند.

پس از فاز اول (ارزیابی مدارک) و حصول نتیجه مثبت در این مرحله، پرونده شما وارد فاز دوم (تشکیل پرونده مهاجرتی) می شود. پس از انجام چک های امنیتی و بررسی های مسئولین مهاجرتی آن کشور بر روی پرونده شما، در صورت مثبت بودن همه جنبه های پرونده شما، ویزای مورد نظر به شما اعطا می گردد.

داشتن وکیل برای انجام پروسه چه کمکی می کند؟

داشتن وکیل یا مشاور خبره در این پروسه با اطلاع از قوانین و شرایط مهاجرتی در درست انتخاب کردن مسیر به شما کمک می کند. اگر در طول روند پروسه ، پرونده شما با مشکلی مواجه شود، وکیل شما تمامی توان خود را برای رفع آن و پیگیری پروسه تا رسیدن به نتیجه مطلوب بکار می گیرد.داشتن وکیل یا مشاور خبره می تواند بطور غیر مستقیم در روند پرونده شما تاثیر مثبت داشته باشد یعنی در نحوه تهیه مدارک و ارسال و دریافت آنها و انجام حواله ارزی ، انجام مکاتبات لازم، تکمیل فرم ها و ... جلوگیری از اتلاف وقت یاری می رساند.

شرایط اولیه برای انجام پروسه کدام است؟

*

چگونه می توانم اطلاعات کلی در مورد انواع ویزاها قبل از جلسه مشاوره داشته باشم؟

می توانید در وبسایت ما در قسمت انواع ویزا اطلاعات کلی بدست آورید. اما انتخاب یکی از آنها با توجه به شرایط شما نیاز به بررسی دقیق در یک جلسه مشاوره تخصصی دارد.

هزینه ها چگونه است؟

هر ویزا هزینه های مخصوص به خود دارد و در ابتدای سال مالی در استرالیا  این هزینه ها از طرف اداره مهاجرت مراکز ارزیابی تغییر می کنند.

اخذ اسپانسرشیپ دارای هزینه جداگانه است. طبق قانون جدید از تاریخ 1 جولای 2013 به ازای هر یک از افراد همراه متقاضی اصلی که در پرونده وارد شده اند ، مبالغی اضافه می گردد.
بنابراین بر اساس ارزشیابی و نوع ویزای مناسب و تعداد افراد پرونده ،  این هزینه ها در زمان تشکیل پرونده بازدید شده و به شما اعلام می گردد.

اگر من واجد شرایط نباشم ، آیا نیازی هست که هزینه مشاوره پرداخت کنم؟

شما می توانید فرم ارزشیابی رایگان در وبسایت ما را پر کرده و منتظر جواب کارشناسان ما باشید. از طریق ایمیل ارزیابی کلی در مورد شرایط شما بر اساس اطلاعاتی که در فرم پر کرده اید به شما ارسال می گردد.
اگر به طور کل واجد شرایط نباشید از طریق همین ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
اما در صورت خوب بودن شرایط شما ، از شما دعوت می شود تا با حضور در یک جلسه مشاوره (حضوری یا آنلاین) به بررسی دقیق تر شرایط خود بپردازید. برای رزرو جلسه به قسمت تعیین وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

به چند جلسه مشاوره نیاز دارم؟

شما می توانید در یک جلسه اطلاعات مورد نیاز خود در مورد پروسه و نحوه انجام آن، زمان بندی ها و هزینه ها  و اطلاعات  اولیه مورد نیاز برای شروع کار را دریافت نمایید.
با این حال بستگی به پیچیدگی پرونده شما خواهد داشت.

آیا می توانید مناسب بودن مدارک من را بررسی کنید؟

ما این سرویس را در طول جلسه مشاوره ارائه نمی دهیم. پس از امضای قرارداد، زمان لازم برای بررسی مدارک شما  توسط کارشناسان مربوطه اختصاص داده خواهد شد.

آیا تغییراتی در ویزاها در آینده ایجاد می شود؟

در طول سال تغییرات زیادی ممکن است برای پروسه مهاجرت اتفاق بیفتد. می توانید در قسمت اخبار از این تغییرات اطلاع پیدا کنید.

خانه | درباره ما | ارزشيابي رايگان | تعيين وقت مشاوره | اخبار | تماس با ما
طراحي و بهينه سازي توسط شهرام درويشي
sloveir@gmail.com
تمام حقوق اين سايت محفوظ مي باشد