مهاجرت به استرالياپرتال كاربران  
  English LANGUAGE Persian LANGUAGE امروز چهارشنبه 1398/05/31
مهاجرت به استراليا

SSP Migration Group

مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا

درباره ما                                                                                                                  

گروه مشاورین مهاجرتی سفیران سرزمین پارس- SSP در طول سالها همکاری با مشاوران حرفه ای و وکلای مهاجرتی ثبت شده در کانون وکلای مهاجرتی استرالیا(MARA)، خدمات مطمئن و معتبر در زمینه مهاجرت به شما علاقه مندان ارایه می دهد.

این گروه در حال حاضر در زمینه ی اخذ انواع ویزاهای کشور استرالیا  و نیوزیلند با شرکت وکلای مهاجرتی                  elite Migration Advisers Pty Ltd که تحت لیسانس کانون وکلای مهاجرتی استرالیا  (MARA)  و نیز کانون مشاوران مهاجرتی نیوزیلند (IAA) تحت قوانین وکلای مهاجرتی استرالیا و نیوزیلند (Code of Conduct)    در کشور استرالیا فعالیت می کند ، همکاری می نماید.

از آنجاکه قوانین مهاجرتی بسیار پیچیده و در حال تغییر است . دانش لازم جهت اشراف به تمامی جوانب و موضوعات اجرایی پروسه مهاجرتی، مستلزم صرف وقت کافی و هزینه لازم  است. افرادی که در اداره مهاجرت استرالیا پرونده های مهاجرتی متقاضیان را بررسی می نمایند، اشخاص حقیقی هستند که  کارمند دولت بوده و روزانه با پرونده های بیشماری سروکار دارند. در حقیقت پرونده ای که از نظر شما بیانگر تخصص و کار و زندگی شماست، در نظر آنها مشتی کاغذ بیشتر نیست!

لذا گروه ما تمامی تلاش خود را برای به صفر رساندن اشتباهات احتمالی شما و به موفقیت رساندن پرونده شما بکار می گیرد 

 مشاورین ما بهترین و مناسبترین نوع ویزا را متناسب با شرایط موکلین به آنها معرفی کرده و به دنبال آن وکلای ما توصیه های لازم را جهت تهیه مدارک و مستندات پرونده مهاجرتی، تشکیل پرونده و  پیگیری تا حصول نتیجه موردقبول  را به آنها ارائه می نمایند

ما متعهد هستیم که بطور مستمر و موثر پرونده شما را پیگیری کرده و بطور دوره ای شما را در جریان روند پرونده تان قرار دهیم.  وکلا و مشاورین ما تنها در صورتی پرونده ای را قبول می کنند که کاملا از واجد شرایط بودن آن برای ویزای مورد نظر اطمینان داشته باشند. ما به هیچ عنوان اعتبار حرفه ای خود را با قبول پرونده های مشکوک و فاقد اعتبار به خطر نمی اندازیم.

اگر شما قصد مهاجرت دارید ........ با ما همراه شوید.

 

                                                                                                    با سپاس

                                                                                                     گروه SSPخانه | درباره ما | ارزشيابي رايگان | تعيين وقت مشاوره | اخبار | تماس با ما
طراحي و بهينه سازي توسط شهرام درويشي
sloveir@gmail.com
تمام حقوق اين سايت محفوظ مي باشد