مهاجرت به استرالياپرتال كاربران  
  English LANGUAGE Persian LANGUAGE امروز سه شنبه 1398/02/31
مهاجرت به استراليا

SSP Migration Group

مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا
1396/02/05
تغییرات گسترده در لیست مشاغل و ویزا های استرالیا

تغییرات گسترده در لیست مشاغل و ویزا های استرالیا

 

 

مالکوم ترنبل نخست وزیر استرالیا در هیجدهم ماه جاری میلادی در یک نشست خبری  که در تلویزیون استرالیا پخش گردید به طور غیر منتظره و بدون اعلام قبلی از تغییرات گسترده در بسیاری از قوانین مهاجرتی به ویژه در ویزاهای مهارتی و کاری خبر داد. بلافاصله  و در ساعت 19 همان روز ایمیل های ابتدایی این تغییرات از سوی اداره ی مهاجرت به کلیه ی وکلای مهاجرتی ثبت شده در استرالیا ارسال گردید. این تغییرات آنقدر غافلگیر کننده بود که حتی سازمان بزرگی مانند (MIA) که خود از مراجع معتبر وکلای مهاجرتی می باشد طی ایمیلی در بیستم همین ماه به وکلای مهاجرتی اعلام نمود که تا به روز نشدن کلیه ی آیین نامه ها و جزییات این تغییرات قادر نیست راهنمایی ها ،ضوابط آیین نامه های جدیدی را برای وکلای مهاجرتی ارسال نماید.

بدین لحاظ این گروه و وکلای آن تصمیم گرفته اند که طی مقالات تدریجی و پس از تایید شدن هر مورد به طور رسمی، اخبار لازم را در اختیار هم میهنان گرامی و فارسی زبانان ارجمند قرار دهد.

در اولین گام به اطلاع می رسد که در 19 ماه آوریل لیست مشاغل استرالیا به طور کلی تغییر کرده است و بیش از 200 شغل از این لیست حذف شده است. این تغییر بر اساس سیاست کلی دولت استرالیا برای ایجاد اشتغال برای مردم داخل استرالیا بوده و همچنین براساس گزارش های سازمان های کاریابی در مورد میزان اعلام نیاز مشاغل می باشد. بیشتر این مشاغل در شاخه های هنری و خدماتی می باشد اما در این میان می توان به مشاغل زیر اشاره کرد که متقاضیان بسیاری در ایران برای این مشاغل دیده می شود:

متالورژیست، مهندسی نفت در تمام شاخه ها، بیوشیمیست، بیوتکنولوژیست، مدبر طرح و برنامه ریزی، مدیر روابط عمومی، مدیر ارتباطات، مدیر تاتر و سینما، مترجم، مدیر تحقیقات و توسعه، طراح داخلی، طراح مولتی مدیا، نقشه کش و تکنسین مهندسی های مکانیک و الکترونیک، خلبان، مهندسی تعمیرات و نگهداری هواپیما.

در زیر لیست کامل مشاغل حذف شده از لیست مشاغل استرالیا ارائه شده است:

 

 

 

خانه | درباره ما | ارزشيابي رايگان | تعيين وقت مشاوره | اخبار | تماس با ما
طراحي و بهينه سازي توسط شهرام درويشي
sloveir@gmail.com
تمام حقوق اين سايت محفوظ مي باشد