مهاجرت به استرالياپرتال كاربران  
  English LANGUAGE Persian LANGUAGE امروز دوشنبه 1397/02/31
مهاجرت به استراليا

SSP Migration Group

مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا مهاجرت به استراليا
1393/03/26
اعلام لیست مشاغل فدرال برای سال 2014-2015

اداره ی مهاجرت استرالیا لیست مشاغل فدرال را برای سال 2014-2015 اعلام کرد

اداره ی مهاجرت استرالیا لیست مشاغل فدرال(SOL )  که از اول جولای 2014 به مورد اجرا گذاشته می شود را اعلام کرد در این لیست نه تنها شغلی حذف نگردیده است بلکه سه شغل زیر به این لیست اضافه شده اند:

  •  Chef ANZSCO 351311
  • Bricklayer ANZSCO 331111
  • Wall and Floor Tiler ANZSCO 333411

در نهم ماه جاری میلادی  وزیر تجارت و سرمایه گذاری" آقای اندرو راب " و معاون وزیر حفاظت مهاجرت و مرزی سناتور "میشل کش" اعلام کردند که برای کمک به پاسخگویی نیازهای شغلی و اقتصادی استرالیا ،مشاغل سرآشپزی ، آجرچینی ، کاشی پزی(ساختمانی) به لیست شغلی (SOL) از یک جولای اضافه خواهند شد.

وزیر راب اظهار کرد که آژانس بهره وری نیروی کار استرالیا (AWPA) به طور مستقل از دولت کار می کند و  برای اطمینان از پاسخ دهی نیازهای در حال تغییر سالانه ی  استرالیا، توصیه هایی به سیستم SOL  را در نظر می گیرد. وی عنوان کرد که تجزیه و تحلیل (AWPA) نشان می دهد که بازار کار ،آموزش و پرورش و اقتصاد عمومی و داده های دموگرافیک در وضعیت تعادل و راه درست قرارداشته و در این راستا آجرچین و آجرپز به این لیست اضافه شدند چون نیاز بیشتر به این شغل پیش بینی شده و همچنین کار آموز در این مشاغل کاهش یافته است.

در عین حال میشل کش معاون وزیر مهاجرت بیان کرد که اضافه کردن سرآشپز به لیست SOL برای تامین کوتاه مدت این شغل می باشد که همراه با رشد پیش بینی شده در بخش کافه و رستوران ها در نظرگرفته  شده است.

همچنین خانم کش انعطاف در استخدام سرآشپز ماهر از خارج از کشور را برای کسب و کار بیشتر پیشنهاد کرد چرا که استرالیا با کمبود سر آشپز روبرو می باشد.علاوه بر این، نیازمندی این مشاغل به خصوص در مناطق خاص، به دلیل اینکه مهندسان و متخصصین ساختمان در آن مناطق نیاز به استقبال و مهمانداری دارند، بیشتر می باشد.

خانه | درباره ما | ارزشيابي رايگان | تعيين وقت مشاوره | اخبار | تماس با ما
طراحي و بهينه سازي توسط شهرام درويشي
sloveir@gmail.com
تمام حقوق اين سايت محفوظ مي باشد